Otwarcie biura w Kielcach

W Alwis&Secura od samego początku obowiązują określone parametry finansowo techniczne, których spełnienie powoduje ustanowienie określonej terenowej struktury sprzedażowej.

I tak się stało w Kielcach. Po wielu latach funkcjonowania tam Przedstawicielstwa, właśnie ono zostało teraz przekształcone w pełno profilowy Oddział z Biurem oraz obsługą techniczną. Mieści się on w budynku przy ulicy Czachowskiego 40, jest w pełni wyposażony i spełnia wymogi współczesnego biura.

Oczywiście z powodu panującej pandemii nie dokonywano jego otwarcia. Zaczął funkcjonować „ z marszu”, po prostu obsługiwać OFWCA i pojawiających się także klientów.
Zarząd Alwisa złożył za to gospodarską wizytę w pełni jego funkcjonowania.

Oddział w Kielcach obsługuje OFWCA Alwisa z całego terenu województwa świętokrzyskiego, stale się rozwija, pozyskuje nowych współpracowników, zwiększa przypis składki oraz umacnia swoją pozycję codziennym działaniem. Oddziałem kieruje Dyrektor Lidia Tuz – poprzednio Kierująca Przedstawicielstwem – a dzielnie wspomaga ją Eliza Stachura. Życzymy im wielu dalszych sukcesów, bo potencjał rozwojowy jest tam jeszcze duży.

Serdecznie zapraszają do odwiedzin zapewniając, że kawa i pyszne ciasteczko czekają na każdego.

Adres biura Alwis&Secura w Kielcach:

ul. Czachowskiego 40
25-382 Kielce
41 365 16 41
ltuz@alwis.pl
kielce@alwis.pl

Zdjęcia:

Udostępnij artykuł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *