Wyszukaj Agenta Alwis w naszym Chatbocie!

Miło nam poinformować, że w naszym Chatbotcie na Messengerze uruchomiliśmy Wyszukiwarkę Agentów! Nieustannie udoskonalamy nasze innowacyjne rozwiązania, a wszystko po to, aby usprawnić kontakt Klientów z naszymi Agentami!

Chatbot Alwis informuje już naszych Klientów o ubezpieczeniu turystycznym, zdrowotnym i majątkowym. Nie tylko opowiadamy o ubezpieczeniu, ale również zbieramy dane osób, które są zainteresowane kupnem polisy. Pytamy Klienta o jego imię i nazwisko, numer telefonu, wiek, e-mail, kod pocztowy – aby przekazać kontakt najbliższemu agentowi Alwis&Secura.

Nadszedł czas na kolejne usprawnienia naszego Chatbota, dlatego rozszerzyliśmy go o opcję Wyszukiwarki Agentów! Teraz Klient może samodzielnie łatwo i szybko wyszukać Agenta!

Wystarczy wejść na nasz profil na Facebooku, kliknąć „Wyślij wiadomość”, „Rozpocznij”, następnie “Wyszukaj Agenta” i udostępnić swoją lokalizację! W celu uzyskania szczegółowych informacji o Agencie, należy kliknąć “Zobacz na mapie”, co przenosi do Mapy Agentów Alwis.

Zapraszamy do korzystania z Wyszukiwarki i kontaktu z naszymi Agentami!

Udostępnij artykuł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *