Konkurs Letni dla OFWCA Alwis & Secura

Serdecznie zapraszany wraz z Compensa TU SA VIG  agentów Alwis & Secura do wzięcia udziału w “Konkursie Letnim”!

Nagrodą jest wyjście do Teatru z osobą towarzyszącą w uzgodnionym terminie.

Ogólne założenia konkursu:

  • W konkursie liczą się zawarte następujące ubezpieczenia: Compensa Rodzina, Mój Dom II, Compensa Firma, Mój Biznes, Między Nami i Compensa Firma Życie (brane będą pod uwagę ubezpieczenia nowe i wznowienia. W konkursie biorą udział wyłącznie polisy wystawione w CPortal, ze statusem zatwierdzona na dzień 31 sierpnia 2018 roku.)
  • Z każdego Oddziału/Przedstawicielstwa nagrodzona będzie jedna OFWCA, która spełniła wymogi i osiągnęła największy przypis składki w swoim oddziale. Kolejne nagrodzone osoby to  23 OFWCA z największym przypisem składki w Alwis & Secura dla Compensa TU SA VIG. Łącznie nagrodzonych zostanie 30 OFWCA
  • W konkursie biorą udział wszystkie OFWCA Alwis&Secura Sp. z o.o. które na dzień 15.06.2018r. mają podpisaną umowę o współpracę z Alwis&Secura Sp. z o.o. do zawierania ubezpieczeń na rzecz Compensa TU SA VIG. Podpisanie w trakcie trwania promocji umowy o wykonywanie czynności agencyjnych, powoduje automatyczne włączenie do konkursu, a rozwiązanie umowy w okresie trwania konkursu powoduje automatyczne wykluczenie Agenta z dalszego w nim udziału.
  • Konkurs trwa w terminie: 15.06.2018 r. – 31.08.2018 r.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

 

Udostępnij artykuł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *