Ruszamy z kampanią wizerunkową Alwis & Secura!

W poprzednim tygodniu uruchomiliśmy kampanię wizerunkową, której celem jest zwiększenie rozpoznawalności naszej marki wśród potencjalnych klientów. Głównym przesłaniem jest to, że siłą Alwis & Secura są agenci i ich ekspercka wiedza na temat ubezpieczeń.

Podstawowym założeniem kampanii reklamowej jest dotarcie do klientów z obszarów działania naszej sieci tak, aby kupujący, przy okazji spotkania z agentem, znał i kojarzył markę Alwis & Secura.

W tym celu publikujemy reklamy na Facebooku, a także w sieci Google. Co ważne, postanowiliśmy również uruchomić kampanię na serwisach lokalnych, które odwiedzać mogą potencjalni klienci z rejonu działania współpracujących z nami agentów. Nasze reklamy można zobaczyć na takich serwisach jak chociażby sadecznin.info czy 24opole.pl.

Stworzyliśmy również stronę docelową, na którą kierujemy odbiorców naszej kampanii wizerunkowej. Jest ona dostępna pod adresem: https://alwis.pl/nasi-agenci-wiedza-wszystko/.

2016_08_23_ms_alwis_KM_motoryzacja_baner_fb_1200x628_v01

Liczymy, że akcja ta pomoże naszym agentom przełamać barierę wynikającą z tym, że wielu klientów może jeszcze nie rozpoznawać naszej marki i nie kojarzy im się z zaufaną, solidną firmą. A jest to przecież niezbędne w przypadku trudnego rynku ubezpieczeniowego.

Wraz z uruchomieniem kampanii wizerunkowej Alwis & Secura postanowiliśmy wdrożyć nową stronę dla agentów, odświeżyć jej wygląd i nieco uporządkować treści. Mamy nadzieję, że nowa odsłona serwisu pozwoli naszym potencjalnym nowym agentom bardziej zainteresować się działalnością spółki.

Adres strony to: https://alwis.pl/dla-agentow/

Udostępnij artykuł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *