Wspólne działania TUiR Warta oraz Alwis & Secura – Pan Prezes Jarosław Piątkowski

“Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.” – te słowa Henry’ego Forda przyświecają współpracy TUiR Warta oraz Alwis & Secura. Przedstawiamy wypowiedź Pana Jarosława Piątkowskiego, Wiceprezesa Zarządzającego Pionem Sprzedaży TUiR i TUnŻ Warta S.A. Tekst pojawił się w magazynie Alwis & Serwis – numer 2 z czerwca 2015 roku.

Szanowni Państwo

ALWIS & SECURA oraz Warta współpracują ze sobą już od 12 lat. Dla nas to bardzo ważne partnerstwo biznesowe, bo oparte na bliskich relacjach, dużym zaufaniu i harmonijnym wzroście. Patrząc na dotychczasowe efekty naszej współpracy pragnę przede wszystkim podziękować za zaangażowanie wszystkim pracownikom Państwa Agencji. Mamy świadomość, że to w agentach i pośrednikach tkwi ogromny potencjał i decydująca siła naszej branży. Dzięki dobrym sprzedawcom, do których bez wątpienia zaliczają się pracownicy ALWIS & SECURA, nasi klienci mogą liczyć na przyjazną obsługę, rzetelne rekomendacje i dobór polisy odpowiadającej na ich potrzeby.

O skuteczności Państwa działań świadczą wyniki Agencji z ostatniego roku. ALWIS & SECURA zajmuje obecnie w Grupie Warta czwarte miejsce w kraju oraz pierwsze w linii sprzedażowej HDI w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych. Wcześniej, aż trzykrotnie, była liderem w Złotej Setce HDI w kraju oraz zajęła pierwsze miejsce w ubezpieczeniach majątkowych.

To dorobek świadczący o bardzo dużym zaangażowaniu w prowadzone działania sprzedażowe.
Dlatego właśnie jako Warta pragniemy wkładać jak najwięcej sił i środków we wsparcie agentów i pośredników, aby zapewnić im jak najlepsze narzędzia i inspiracje do dalszej pracy. Ogromną wagę przykładamy również do ciągłego podnoszenia jakości likwidacji szkód. Przede wszystkim konsekwentnie upraszczamy procedury, aby były jak najbardziej przyjazne dla klientów. Przykładem niech będzie m.in. rosnąca liczba wypłat „na telefon” czy zdalne oględziny za pomocą smartfonu klienta. Wiemy bowiem, że zadowolony klient wróci do Państwa po kolejną naszą polisę.

Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca w dalszym ciągu przynosić będzie wiele satysfakcji wszystkim stronom, w tym naszym klientom, którzy pozostają w centrum naszych wspólnych działań.

Jarosław Piątkowski

Udostępnij artykuł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *