Alwis & Secura partnerem SIGNAL IDUNA 2016

Miło nam poinformować, że Alwis & Secura jest partnerem strategicznym Grupy SIGNAL IDUNA, jednej z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na świecie.

Signal Iduna świadczy swoje usługi od ponad 100 lat! Działa główni na obszarze Niemiec, a także Polski, Rumunii, Węgrzech i Szwajcarii. W Grupie znajduje się 16 towarzystw ubezpieczeniowe i 4 spółki finansowe.

Signal Iduna w Polsce to dwie spółki: SIGNAL IDUNA Polska TU S.A i SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A. Jako pierwsza na rynku uruchomiła ubezpieczenia zdrowotne, specjalizuje się również w ubezpieczeniach turystycznych, a w ciągu pięciu ostatnich lat aż 8 milionów klientów wybrało w Polsce to ubezpieczenie!

Poza standardowymi produktami, Signal Iduna przygotowała dla nas dedykowane oferty ubezpieczeń na wyłączność. Przykładem może być sztandarowa Grupa Otwarta – ubezpieczenie na życie, bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów, czy popularne ubezpieczenie NNW szkolne o atrakcyjnej stawce.

AS_SI

Jesteśmy dumni, że możemy ściśle współpracować z Partnerami o silnej pozycji na rynku i z ludźmi mających szczegółową ekspercką wiedzę. Dziękujemy za to specjalne wyróżnienie, którym pochwalić się może bardzo niewielka grupa firm. Wierzymy, że w przyszłości nasze partnerstwo biznesowe pozostanie na podobnie wysokim poziomie.

Udostępnij artykuł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *