Jesteś z nami? Możesz liczyć na więcej!

Jesteś z nami? Możesz liczyć na więcej! W Alwis wspólnie pracujemy i wspólnie dzielimy się zyskami.

Alwis & Secura od początku swojej działalności był firmą, która optymalizację zysku nie stanowiła stawiała  na pierwszym miejscu. Zawsze troszczyliśmy się o naszych pracowników partnerów biznesowych, bo wiemy, że ich sukces przekłada się na sukces całej firmy. Dziś – po 14 latach obecności na rynku z satysfakcją możemy stwierdzić, że zdecydowana większość agentów, którzy z nami zaczynali, została i współpracuje z nami do dziś.

Obecnie Alwis jest na tyle liczącą się firmą, o silnej pozycji rynkowej i silnych finansach, że możemy również pomyśleć o tym, aby w większym stopniu dzielić się owocami naszej wspólnej pracy.

Nadprowizja dla agenta Alwis & Secura

Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy system nadprowizji. Każdy Agent co trzy miesiące może liczyć na ekstra premię poza tym, co otrzymuje standardowo. Aby ją otrzymać należy spełnić dwa kryteria: kwartalny przypis nie może być mniejszy niż 30 tys. zł oraz musi sprzedawać ubezpieczenia własne Alwis. Kwota 30 tys. zł liczona jest dla wszystkich sprzedanych polis, nie tylko produktów własnych Alwis & Secura.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnienie tych warunków było wykonalne dla większości naszych doradców.

To było coś bardzo miłego i zaskakującego. Cieszę się, że jest jeszcze ktoś, kto myśli o nas – małych firmach, pojedynczych agentach –  i o ich zarobkach. Miło mi, że Alwis docenia naszą pracę, codzienną walkę o klienta. Nie myśli tylko i wyłącznie o wyniku finansowym centrali – Edyta Żmijewska, agent Alwis & Secura

Edyta Żmijewska

Produkty dedykowane wyłącznie dla nas

W segmencie ubezpieczeń osobowych współpracownicy Alwis mogą sprzedawać przygotowane na wyłączność produkty, takie jak ubezpieczenia na życie, zdrowotne i NNW. Jak pokazuje praktyka to te ubezpieczenia zwykle są motorem napędowym dla naszych agentów i umożliwiają sprzedaż innych produktów, w tym polis majątkowych.

Mimo że w portfelu mamy oferty 18 ubezpieczycieli, to dzięki bardzo dobrym wynikom sprzedażowym naszej sieci, w kilku towarzystwach otrzymaliśmy bardzo atrakcyjne, indywidualne warunki sprzedaży ubezpieczeń majątkowych.

W naszej filozofii nie zależy nam na tym, żeby mieć ofertę wszystkich TU. Wystarczy, że mamy kilku, ale na specjalnych, konkurencyjnych warunkach.

Nowoczesna multiagencja

Jeśli do tego dodamy…

  • indywidualną obsługę w TU, czyli nieocenioną pomoc dedykowanych dla Alwis konsultantów w popychaniu niewykonalnych spraw do przodu,
    szczególnie potrzebną w trudnych sprawach;
  • szkolenia i stałe wsparcie merytoryczne centrali – zatrudniamy ekspertów z przeszło 40 letni doświadczeniem w ubezpieczeniach;
  • narzędzia informatyczne umożliwiające szybkie zawarcie i rozliczenie polisy przez internet,
  • wsparcie marketingowe, które polega nie tylko na przekazaniu materiałów drukowanych, ale może obejmować także indywidualnie przygotowane kampanie pod konkretnego agenta.

… zyskujemy pełny obraz nowoczesnej multiagencji, która ma swoje, osobne spojrzenie na świat ubezpieczeń i realizuje go konsekwentnie z sukcesem od 12 lat.

O innym podejściu do biznesu świadczy też zaangażowanie w działania charytatywne. To z naszej inicjatywy powstała Fundacja Chcę Pomagać, która przez 7 lat pomogła wielu potrzebującym. Obecnie z każdej polisy sprzedanej w naszej sieci odprowadzane są środki wspierające szczytne cele.

Jeśli chcieliby Państwo poznać nas bliżej, dopytać o szczegóły współpracy, zapraszamy do kontaktu lub po prostu na kawę do naszej siedziby w Nowym Sączu lub do jednego z regionalnych oddziałów.

Udostępnij artykuł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *